Minikrystaly

Podvinky na paličkování
© Dana Mihulková, 2023
DM207CZ

Po kliknutí na tlačítko „Koupit“ budete přesměrováni na prodejní formulář, kde vyplníte potřebné údaje a provedete platbu.

Koupit PDF za 249,00 Kč

Koupit výtisk za 349,00 Kč

Soubor PDF bude dodán okamžitě po připsání úhrady na účet, zboží fyzické povahy vám bude odesláno do 3 pracovních dnů prostřednictvím vámi zvoleného dopravce.

 

 

Sada 50 podvinků – drobné ledové krystaly ve tvaru šestiúhelníku, ve třech velikostech (průměr od 4 do 6 cm). Paličkují se se 4 až 7 páry (plus obtahovačky). Poslouží jako ozdoby na malý vánoční stromek, jako aplikace na vánoční pohlednice či Pf, ale také jako náušnice. Lze je použít samostatně nebo v sérii více kusů, například na ozdobné závěsy. Stylem a způsobem vypracování navazují na Ledové krystalyLedové krystaly 2 a na ně navazuje další novinka − Ledové květy.

K dispozici jako soubor PDF nebo jako výtisk (volné listy v pevných deskách).

Soubor obsahuje 14 stránek: text s podrobným návodem, fotografie, odkaz na videonávod, podvinky. Nenápadné zakončení bez uzlíků (za použití korálkového přívěsku s karabinou).

Použitý materiál:
– na krystaly na fotografii mercerované bavlněné nitě Barkonie 30MA + Madeira Nora (případně Anchor Metallic, Starleta apod.)
– pro zatahování obtahovaček při zakončování lze využít korálkové přívěsky

• Náhled souboru
• Více fotografií
Videoupoutávka

Podmínky použití podvinků